06:28 05.03.2022

Трюдо відвідає Європу, щоб обговорити протидію російській агресії

1 хв читати
Трюдо відвідає Європу, щоб обговорити протидію російській агресії

УКРАЇНА – Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо вирушить до Європи 6 -11 березня, щоб обговорити протидію РФ, - повідомляє пресслужба канадського прем'єра.

"Канада разом із нашими партнерами та союзниками підтримує Україну. У ході візиту прем'єр-міністр буде взаємодіяти з близькими союзниками, щоб розвинути нашу скоординовану відповідь на неспровоковану та невиправдану військову агресію Росії проти України. Він також висловить підтримку Канади у вирішенні серйозних гуманітарних проблем, в Україні, та у зв'язку з біженцями з України", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час свого візиту прем'єр відвідає Велику Британію, Латвію, Німеччину та Польщу.

Джерело: https://pm.gc.ca/en/news/news-releases/2022/03/04/prime-minister-travel-united-kingdom-latvia-germany-and-poland

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Трамп планує зустрітися з Путіним щойно вступить на посаду - ЗМІ

Процес у справі НАБУ проти екс-міністра інфраструктури Пивоварського буде публічним

Конкурс з обрання членів "Громадської антикорупційної ради" завершено - Міноборони

У Мурафі на Харківщині 2 особи постраждали внаслідок падіння російського БПЛА - поліція

В ООН повідомили про випадки вчинення аб'юзивних та недбалих дій медперсоналом місць позбавлення волі в РФ стосовно полонених українців

Сметанін спростував інформацію про постачання до 151 бригади неякісних 82-мм хв

Байден вважає, що завдяки йому адміністрація Трампа може зберегти світле майбутнє для українського народу

Близько 10% неякісних 120-мм мін уже замінено і паралельно триває постачання виготовлених боєприпасів - Мінстратегпром

Сили оборони знищили на Покровському напрямку 218 окупантів - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 155 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА