Інтерфакс-Україна
20:23 06.03.2022

Європейський фонд освіти відмовився від активностей на території Росії та Білорусі - Міносвіти

1 хв читати

Європейський фонд освіти (ЄФО) висловив підтримку Україні та зобов'язався не проводити жодних активностей на території Російської Федерації та Республіки Білорусь.

"Ми повинні ізолювати Російську Федерацію від усього цивілізованого світу. Я вдячний міжнародним освітнім організаціям, які нас у цьому підтримують, позбавляючи РФ членства і забороняючи проводити будь-яку діяльність на її території. У цієї країни немає моралі та цінностей, вона не заслуговує на доступ до європейської освіти", – цитує міністра освіти та науки Сергія Шкарлета пресслужба міністерства.

У своєму листі організація зазначила, що Україна є пріоритетною країною для Європейського Союзу та ЄФО, тому вони не проводитимуть жодної двосторонньої чи регіональної діяльності на території Росії та Білорусі.

"Європейський фонд освіти висловлює повну солідарність Україні та її народу. Одразу після війни ЄФО планує активізувати співпрацю з Україною. Організація зробить усе можливе, щоб прискорити розвиток та зміцнення професійно-технічної освіти в Україні", - йдеться у повідомленні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сценарій на зиму від ЦДЕ: сутужні 4-5 днів після атак по енергетиці, часткова стабілізація і планомірне відновлення

У Тернополі через трагедію 19 листопада замість новорічної ялинки встановлять українську шопку

Плану з 28 пунктів у тому вигляді, в якому його всі бачили, більше не існує - радник глави ОП

Мешканець Вінниччини продавав гранатомет та боєприпаси – прокуратура Києва

Пункти допомоги УЧХ для постраждалих від російської повітряної атаки працюють у Харкові

В Ужгороді відкрито перший рітейл-парк Trade Mall

Ердоган провів розмову з Путіним

Зеленський очікує ввечері на повноцінну доповідь щодо переговорів у Женеві

Генпрокурор ініціює зустріч із представниками данського бізнесу в Україні для посилення взаємодії

Фон дер Ляєн: скоординована участь ЄС в Женеві дозволила досягти значного прогресу в переговорах щодо миру для України

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА