Інтерфакс-Україна
08:21 09.03.2022

На Харківщині російський агресор продовжує бомбардування об'єктів критичної інфраструктури та будинків мирних жителів – Нацполіція

1 хв читати

УКРАЇНА – У Харківській області російський агресор продовжує бомбардування об'єктів критичної інфраструктури та будинків мирних жителів, повідомляє Національна поліція України.

"За добу було зафіксовано кілька влучень в обленерго, де розташовані основні підстанції, спроби пошкодження ТЕЦ-5. Через наслідки бомбардувань з одного будинку в Харкові евакуювали 150 людей, з іншого – близько 200. Критична ситуація в місті Ізюм Харківської області. За відмову здатися російські окупанти взяли місто в облогу і знищують його", - йдеться в повідомленні, опублікованому в Telegram-каналі в середу.

Джерело: https://t.me/UA_National_Police/2248

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Україна в 2026р. перейде на нові європейські правила у ветеринарній медицині - Держпродспоживслужба

Глава МВС України: РФ навмисно ускладнює процес ідентифікації тіл загиблих

В КОВА нагадали про необхідність проходження повторного медогляду для певних категорій людей з інвалідністю

СЗРУ попереджає: Росія планує на наступному тижні кульмінацію кампанії з дискредитації України у контексті обмінів, що тривають

Зеленський і президент Австрії обговорять підтримку України - ОП

В Одесі поліція розслідує обставини падіння дитини з багатоповерхівки

Нардепи хочуть змінити систему пільгового проїзду для ветеранів

Lufthansa призупиняє польоти в Тель-Авів і Тегеран до 31 липня

В Луцькому ОТЦК заперечують насильницьке доставлення та нанесення тілесних ушкоджень громадянину Музичко

Зеленський прибув до Австрії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА