Інтерфакс-Україна
11:03 12.03.2022

Користувачі Airbnb забронювали житло в Україні на 434 тисячі ночей

1 хв читати
Користувачі Airbnb забронювали житло в Україні на 434 тисячі ночей

На Airbnb користувачі платформи з різних країн забронювали житло в Україні на 434 тисячі ночей, повідомив у своєму твіттері генеральний директор Airbnb Браян Ческі.

"Отже, українські хости отримали $15 млн фінансової допомоги. Від імені наших хостів в Україні, спасибі", - написав Ческі.

https://twitter.com/bchesky

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Харківський антикорупційний центр" і міськрада домовилися про співпрацю

Директори шкіл повинні до 21 січня оновити дані в АІКОМ для автоматичного продовження відстрочки вчителям

Голова МЗС Фінляндії: нові удари по українській інфраструктурі нагадують про повне нехтування Росією людськими життями

Четверо поранених у Херсоні через російськи обстріли – ОВА

Швейцарський арбітражний трибунал стягнув $18 млн на користь Міноборони України у спорі з американською компанією – Мін’юст

УЧХ працював у Києві на трьох локаціях, постраждалих від повітряної атаки РФ

Мінсоцполітики 5 разів клопотало перед ДПСУ про перетин кордону військовозобов'язаними у 2025 році, Мінветеранів - 14 разів

Українська делегація готова відбути до США для продовження перемовин - Сибіга

СБУ продемонструвала уламки "Орєшніка", яким РФ атакувала Львівщину, і кваліфікує цей удар як воєнний злочин

"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА