Інтерфакс-Україна
07:51 21.03.2022

Зона ураження від витоку аміаку на "Сумихімпромі" скоротилася до 2,5 км, для Сум загрози немає

1 хв читати
Зона ураження від витоку аміаку на "Сумихімпромі" скоротилася до 2,5 км, для Сум загрози немає

Зона поразки від витоку аміаку на заводі хімічної промисловості "Сумихімпром" становить близько 2,5 км, повідомив голова Сумської обласної державної адміністрації Дмитро Живицький.

"Наразі зона ураження становить близько 2,5 км. Напрямок вітру та населені пункти, що опинилися під загрозою: с. Новоселиця. Працюють аварійні бригади заводу та ДСНС. Для Сум поки що загрози немає (напрям вітру не на місто)", - написав він у своєму телеграм-каналі.

Раніше глава ОВА поінформував, що в понеділок о 4:30 стався витік аміаку на "Сумихімпромі". Радіус зони ураження становив близько 5 км.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ворог просунувся на лиманському та слов'янському напрямку – DeepState

Війську передано 2,2 млн дронів різного типу за останні пів року - Шмигаль

Французькі слідчі знайшли гараж, де грабіжники ховали вкрадені з Лувру коштовності

Російського військового на позивний "Алтай", причетного до розстрілу українських військовополонених, засуджено до довічного ув'язнення

Шмигаль: у 30 разів було збільшено пряме фінансування бойових підрозділів у 2025р

Шмигаль закликав нардепів підтримати законопроєкт щодо нових контрактів для військових

Рада підтримала подання президента про звільнення голови СБУ Малюка

Російські військові ударили по обʼєктах "Запоріжжяобленерго" та важко поранили двох працівниць

Рада звільнила Федорова з посади першого віце-прем’єр-міністра – міністра цифрової трансформації

У 2025 році Україна отримала 23 системи ППО великої і середньої дальності та 11 тисяч ракет до цих систем - Шмигаль

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА