Інтерфакс-Україна
16:52 21.03.2022

Резніков зустрівся з главами Міноборони та МЗС Великої Британії

1 хв читати
Резніков зустрівся з главами Міноборони та МЗС Великої Британії

Міністр оборони України Олексій Резніков зустрівся з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом і міністром закордонних справ Великої Британії Ліз Трасс.

"Рада зустрічі міністра оборони України Олексія Резнікова з Беном Воллесом. Ми продовжуємо підтримувати Україну - запроваджуючи жорсткі санкції проти Росії з нашими союзниками з G7, постачаючи оборонне озброєння та надаючи гуманітарну допомогу", - написала Трасс у твіттері у понеділок.

Пізніше Резніков подякував Воллесу за постачання британської гуманітарної допомоги, повідомляється в телеграм-каналі Міністерства оборони України.

"Протягом 25 днів Україна бореться з російськими військовими злочинцями. За ці дні ми знищили майже 1500 БТР, 500 танків російських терористів. Частина з них була знищена завдяки гуманітарній допомозі від Великої Британії. І я особисто дякую великому другу України - міністру оборони Британії Бену Воллесу за сміливість і дух Британії, що контрастують з деякими іншими партнерами", - сказав Резніков.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Генштаб ЗСУ: Найбільша активність окупантів зберігається на покровському та лиманському напрямках

Рада планує зобов'язати студентів-медиків проходити військову підготовку - законопроєкт

Розпочалося 28-е засідання у форматі "Рамштайн", Зеленський доєднався онлайн

Україна пропонує РФ припинення вогню до зустрічі лідерів - Зеленський

Перша профінансована Німеччиною українська далекобійна зброя може бути розгорнута в ЗСУ вже за кілька тижнів - Пісторіус

У суботу та неділю очікується новий обмін військовополоненими 500 на 500 - Зеленський

Померла одна з постраждалих внаслідок удара по Сумах, кількість жертв зросла до 5 – в.о. мера

Рютте запросив Україну на саміт НАТО, більш детальну інформацію буде згодом оприлюднено у програмі

Унаслідок обстрілу Дніпропетровщини постраждали три людини – ДСНС

Умєров у Брюсселі перед засіданням "Рамштайну": сподіваємося, сьогодні будуть гарні оголошення

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА