Інтерфакс-Україна
19:06 22.03.2022

Ткаченко: Ми не можемо піти на умови Росії, вони є повним нонсенсом

1 хв читати
Ткаченко: Ми не можемо піти на умови Росії, вони є повним нонсенсом

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко заявляє, що влада не може піти на умови Росії, оскільки вони є повним нонсенсом.

"Маріупольці, харківʼяни, сумчани, чернігівчани, донеччани, луганчани, херсончани, жителі Київської області та всі українці міста, містечка та села, в яких російський агресор не відступає: вся Україна продовжує боротися з вами проти окупантів. Розуміємо, що ви перебуваєте зараз у найскрутнішому стані. Вам зараз дуже важко, і земля йде з-під ніг. Але закликаю вас: борітеся!", - написав Ткаченко в телеграм-каналі.

Міністр також закликав населення не давати окупантам приводу навіть подумати, що вони досягли своєї мети.

"Ми не можемо піти на умови РФ: вони є повним нонсенсом. Це означає піти назустріч терористам, які намагаються знищити Україну з лиця землі, загарбавши наші території. Тому росіяни вкотре повертаються до своїх"традиційних" дій: влаштовують геноцид української нації. Це має скінчитися", - заявив Ткаченко.

Він висловив сподівання, що зовсім скоро Україна святкуватиме перемогу.

"Але для цього мають бути сильними, разом і зараз", - підсумував він.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Семирічний хлопчик, постраждалий внаслідок атаки російського дрона у Запоріжжі, помер у лікарні – ОВА

Кількість постраждалих у Києві через нічну ракетно-дронову атаку ворога зросла до дев'яти осіб – Кличко

Енергетики розпочнуть відновлювальні роботи, щойно будуть безпечні умови - Міненерго

Кількість постраждалих від ворожої ракетно-дронової атаки у Києві зросла до восьми людей - Кличко

Кількість постраждалих внаслідок атаки ворожих дронів на Запоріжжя зросла до трьох - ОВА

П'ятеро цивільних постраждали внаслідок нічної ракетно-дронової атаки росіян на Київ - Кличко

Жінка й дитина, постраждалі внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя, у важкому стані - ОВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Житловий будинок зазнав ушкоджень внаслідок атаки ворожих дронів у Києві – КМВА

Двоє цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА на Запоріжжя - ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА