Інтерфакс-Україна
19:46 24.03.2022

Командири двох підбитих у Бердянську десантних кораблів РФ виявилися зрадниками України

1 хв читати
Командири двох підбитих у Бердянську десантних кораблів РФ виявилися зрадниками України

Командири десантних кораблів "Саратов" та "Новочеркаськ" виявилися колишніми українськими військовослужбовцями, які зрадили присязі та перейшли на бік РФ у 2014 році, повідомляє пресслужба Військово-морських сил Збройних сил України.

"Командир ВДК "Саратов" капітан 2 рангу Володимир Хромченков, колишній командир СДК "Кіровоград" українських ВМС, у 2014 році зрадив присязі та перейшов на бік окупантів. Його "товариш" капітан 2 рангу Павлов Юрій Вікторович, командир ВДК "Новочеркаськ", на момент зради був старшим помічником командира ВДК "Костянтин Ольшанський", - зазначається у повідомленні в фейсбук.

У результаті бойових дій у порту Бердянська на "Саратові" сталася пожежа, здетонував боєкомплект. На "Новочеркаську" троє загиблих і троє поранених.

"Ось, що буває коли береш на службу зрадників. Вони слабкі, в 2014 році не встояли та взяли 30 срібняків, і сьогодні завдяки їхньому "професіоналізму" у рашистів ще два БДК втратили боєздатність. Звертаємось до цих двох зрадників: у вас залишився єдиний шанс хоч трохи відбілити свою совість, краще затопіть свої кораблі самі, ми вам за це навіть нагороду якусь дамо. В іншому випадку, наблизитесь до українських берегів ще раз, будете годувати наших азовських бичків разом з екіпажем "Орська", - наголосили у ВМС.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

СБУ провела спецоперацію із забезпечення без’ядерного статусу РФ - Стефанчук

Літній чоловік загинув під ворожим обстрілом Запоріжжя

Зеленський затвердив делегацію для участі у другому переговорному процесі з РФ у Туреччині

Окупанти продовжують атакувати Дніпропетровщину в неділю, є пошкодження інфраструктури - Лисак

У Корабельному районі окупанти скинули вибухівку з БпЛА на чоловіка - ОВА

Двоє дітей постраждали через атаку російського дрона у Комишанах на Херсонщині - ОВА

Атака СБУ по аеродромах стратегічної авіації РФ впливатиме і на глобальний стратегічний баланс ядерних сил на планеті – ексміністр оборони

Старт переговорів делегацій у Стамбулі планується о 13:00 понеділка

Міністр оборони Ізраїлю наказав військам діяти в секторі Газа без урахування ситуації з переговорами про перемир'я в анклаві

Історичне фото: Голова СБУ Малюк під час проведення спецоперації "Павутина"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА