Інтерфакс-Україна
20:32 13.04.2022

Держспецзв'язку попереджає про розповсюдження фейкового відео з логотипом BBC News

1 хв читати
Держспецзв'язку попереджає про розповсюдження фейкового відео з логотипом BBC News

Держслужба спеціального зв'язку та захисту інформації попереджає про розповсюдження фейкового відео з логотипом ВВС News, в якому Україна обвинувачується в обстрілі Краматорська.

"У мережі окупанти розповсюджують фейкове відео з логотипом BBC News, в якому йдеться, що Україна нібито несе відповідальність за ракетний обстріл залізничного вокзалу в Краматорську", - наголошується в повідомленні відомства.

У свою чергу, BBC із цього приводу вже опублікувала заяву: зазначили, що вживають заходів для того, щоб це фейкове відео було видалено.

Також у службі новин закликали не розповсюджувати фейки, а всі новини перевіряти на офіційній сторінці BBC News.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про економічне партнерство - Свириденко

Україна та США підписали меморандум щодо угоди про копалини - Свириденко

Зеленський після зустрічі делегацій у Парижі: доповнюємо й уточнюємо наші позиції та працюємо заради реальної безпеки

Зеленський замінив голів Сумської та Луганської обладміністрацій – укази

Українська делегація в Парижі наголосила на важливості повернення вивезених в РФ дітей і звільнення бранців – Єрмак

Уряд Італії продовжуватиме захищати своє бачення відносин між ЄС та США – голова МЗС після зустрічі Мелоні з Трапом

Макрон повідомив, що на зустрічі делегацій в Парижі координував дії з Зеленським

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 703 військовослужбовці- Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 114 ворожих атак - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА