Інтерфакс-Україна
10:23 13.05.2022

Мінкультури запустило Об'єднану платформу культури та медіа під час війни

1 хв читати
Мінкультури запустило Об'єднану платформу культури та медіа під час війни

Міністерство культури та інформаційної політики запустило Об'єднану платформу культури та медіа під час війни.

"Сьогодні ми запускаємо Об‘єднану платформу культури та медіа під час війни. На сайті https://united.mkip.gov.ua зібрані всі проєкти та фонди, що реалізуються Міністерством культури та інформаційної політики України від початку широкомасштабного вторгнення РФ", - написав Ткаченко у телеграм-каналі.

За його словами, разом із партнерами, волонтерами та найкращими спеціалістами з різних сфер, відомство створило та запустило понад 20 масштабних проєктів для привернення уваги миру до війни в Україні та консолідації міжнародної спільноти у спротиві російській агресії.

"Докази військових злочинів РФ, знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, боротьба з дезінформацією, воєнна творчість та багато інших ініціатив відтепер доступні на платформі https://united.mkip.gov.ua. Запрошую всіх доєднуватись, споживати лише перевірене та якісне, підтримувати наші проєкти своєю увагою та ділитися з друзями", - додав міністр.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Білий Дім після розмови Трампа і Путіна: США та РФ прагнуть поліпшити двосторонні відносини

У Генштабі спростували інформацію про просування окупантів вглиб Сумської області

Штаб при Міненерго вирішив подвоїти аварійний запас трансформаторів в обленерго

Окупанти підтягнули війська до кордону в Бєлгородській області – ЦПД

В ЄС готові, що Угорщина знову не підтримає висновки саміту щодо України, і готові йти далі з іншими 26 державами-членами

В Україні офіційно запроваджується спеціальність операторів БпЛА, які виявляють вибухонебезпечні предмети - Міноборони

Оборонна підтримка, інвестиції в українське виробництво зброї - Зеленський про переговори в Фінляндії

Бундестаг схвалив "Борговий пакет", - зміни до Конституції, що дозволять збільшити витрати на оборону та допомогу Україні

Консорціум "УК "КАМпарітет" переміг у конкурсі АРМА на управителя Будинком профспілок у Києві

МЗС України про ситуацію у Газі: Закликаємо всі сторони виконувати свої зобов’язання та уникати подальшого насильства

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА