Інтерфакс-Україна
17:23 26.05.2022

До 14 років позбавлення волі засуджено третього екс-військовослужбовця ЗСУ, який повернувся в Україну з армією РФ

1 хв читати
До 14 років позбавлення волі засуджено третього екс-військовослужбовця ЗСУ, який повернувся в Україну з армією РФ

Суд визнав винним у державній зраді та дезертирстві ще одного колишнього військовослужбовця Збройних сил України, якого було взято в полон у складі збройних сил РФ, йому призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном на 14 років, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"Встановлено, що громадянин України, перебуваючи на військовій службі у АР Крим в 2014 році, зрадив присязі та відмовився виконати наказ про передислокацію військової частини з півострова. Він вступив на службу до збройних сил РФ. Через вісім років – 25 лютого 2022 року колишній військовий ЗСУ разом зі ще двома зрадниками повернувся на територію України у складі окупаційних військ, які ввійшли в м. Нова Каховка Херсонської області", - йдеться у повідомленні у фейсбуці.

Їх було взято в полон у складі артдивізіону 126 окремої гвардійської бригади берегової оборони РФ, який зазнав поразки від українських десантників у Миколаївській області.

Двом іншим військовослужбовцям-зрадникам суд уже призначив покарання у вигляді 14 та 15 років позбавлення волі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Делеверидж українських компаній за три останні роки перевищив прямі іноземні інвестиції втричі- експерт

Прем'єр Канади після розмови з Зеленським: РФ має сісти за стіл перемовин з доброю волею

Угода Україна-США чітко сигналізує Росії відданість адміністрації Трампа мирному процесу, в центрі якого - вільна, суверенна і процвітаюча Україна – Мінфін США

Свириденко та Бессент підписали угоду про створення інвестиційного фонду відбудови США–Україна

Рубіо назвав угоду між Україною та США кроком у припиненні війни

Дві людини загинули через ворожі БПЛА в Одесі, п'ятеро постраждали - Кіпер

Угода Україна-США дає Трампу внутрішню політичну перемогу, а Україна змогла захистити свої інтереси - президент KSE

Команди Мінекономіки та Держслужби зайнятості працюють над новою платформою, що змінить ринок праці – Циборт

Ворог атакував Одесу БпЛА, в місті багато пошкоджень цивільної інфраструктури - Кіпер

Ворожий БпЛА влучив в АЗС у Харкові, на місці пожежа - Терехов

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА