Інтерфакс-Україна
14:19 22.06.2022

Російського гумориста Галкіна виключено з переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці України

1 хв читати
Російського гумориста Галкіна виключено з переліку осіб, що створюють загрозу нацбезпеці України

Російського гумориста Максима Галкіна виключено з переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, свідчать дані з сайту Міністерства культури та інформаційної політики.

Зокрема, Галкіна було внесено Міністерством культури та інформаційної політики України за поданням Служби безпеки України до переліку осіб, які становлять загрозу національній безпеці, у листопаді 2021 року.

За даними сайту Мінкультури, останні зміни до переліку було внесено 21 червня 2022 року (які саме не зазначено), після чого дані про Галкіна з нього зникли.

Отже, кількість осіб у цьому переліку скоротилася до 209 осіб.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни за добу здійснили 124 обстріли прикордонних територій Сумщини, пошкоджено житлові будинки та об’єкти інфраструктури – ОВА

Китай припинив імпорт скрапленого газу з США після запровадження 15% мита й натомість наростив закупівлю російського - ЗМІ

Поліцейські затримали двох підлітків, що побили військового у Гідропарку

Аварійно-рятувальні роботи після обстрілу Харкова завершено

Сибіга обговорив з главою МЗС Литви подальші спільні кроки для відновлення миру та безпеки України та всієї Європи

Рубіо і Волц виступають за удар по іранських ядерних об'єктах, Венс і Габбард налаштовані обережніше

Сибіга обговорив з головами МЗС Латвії та Польщі посилення тиску на РФ та зміцнення безпеки України

Рубіо повідомив Рютте, що за відсутності прогресу США відійдуть від "зусиль, спрямованих на посередництво в досягненні миру"

У шорт-листі кандидатів на главу "Укренерго" залишилися чинний керівник та ще два її представники

Дуда заявив про прагнення включити Польщу у французьку систему ядерного стримування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА