Інтерфакс-Україна
13:53 25.06.2022

Найближчими днями температура повітря в Україні, крім Криму, підвищиться

1 хв читати

У найближчі дві доби над більшою частиною території України формуватиметься область підвищеного тиску, зменшуючи вплив вологого повітря. Температура, за винятком Криму, дещо підвищиться, повідомив Укргідрометцентр.

В Україні в неділю, крім північних і більшості західних областей, місцями короткочасні дощі, грози. Вітер північно-східний, 5-10 м/с.

Температура вночі 13-18°, вдень 26-31°, в Криму 20-25°.

У Києві в неділю без опадів. Вітер переважно східний, 5-10 м/с. Температура вночі 16-18°, вдень 28-30°.

За даними Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського, у Києві 26 червня найвища температура вдень була 32,2 в 1939 і 2021 роках, найнижча вночі 7,2 в 1949 році.

У понеділок в Україні без опадів, тільки в Криму помірні, в південних, вдень і в західних областях місцями невеликі короткочасні дощі, грози.

Вітер північно-східний (у західних областях східний і південно-східний), 5-10 м/с. Температура вночі 14-19°; вдень 27-32°, в Криму 20-25°.

У Києві в понеділок без опадів. Вітер північно-східний, 5-10 м/с. Температура вночі 17-19°; вдень 27 червня 30-32°, 28 червня 33-35°.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Четвертий міжнародний саміт з продовольчої безпеки відбудеться у Києві у листопаді - МЗС

У Харкові зафіксовано влучання по території медичного закладу, відомо про чотирьох постраждалих – мер

РФ атакувала Харків керованими авіабомбами, під ударом Слобідський район

Зеленський: Під час візиту до США обговорюватиму питання ППО та далекобійні можливості України

В Офісі президента відбулася зустріч із делегацією Ірландії, говорили про енергетику, членство України в ЄС та санкції проти РФ

Двоє людей загинули у Костянтинівці через атаку російських БпЛА, постраждали ще троє – МВА

Відомо про одного постраждалого громадянина України внаслідок аварії поїздів у Словаччині – МЗС

ПА НАТО закликала уряди своїх країн надати Україні далекобійну зброю та зняти обмеження на її використання - Чернєв

У НАТО оприлюднено програму зустрічі міністрів оборони

Експрезидент Франції Саркозі буде ув'язнений 21 жовтня

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА