Інтерфакс-Україна
20:39 28.06.2022

Росіяни вдарили по території Криворізької ТЕС, наслідки з'ясовуються

1 хв читати
Росіяни вдарили по території Криворізької ТЕС, наслідки з'ясовуються

Російські окупанти вдарили по території Криворізької ТЕС, наслідки з'ясовуються, ще дві ворожі ракети влучили по території Дніпра, співробітники ДСНС продовжують аварійно-рятувальні роботи, повідомив голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

"На жаль, дві ворожі ракети влучили по території обласного центру. Одна прилетіла у будівлю автотранспортного підприємства: там на прилеглій території пошкоджено майже три з половиною десятки автомобілів. Також ушкоджено три бокси, декілька одноповерхових будівель і ангар. Друга ракета поцілила по території промислового підприємства, там є руйнування будівель", - написав він у телеграм-каналі.

Співробітники ДСНС проводять аварійно-рятувальні роботи, розбирають завали та шукають людей.

Також російські окупаційні війська вдарили по території Криворізької ТЕС. Наслідки з'ясовуються.

Окрім ракетних обстрілів, вдень окупанти зі ствольної артилерії вдарили по Криворізькому району. Влучили по Зеленодольську і по Великій Костромці. Постраждав чоловік.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

Економічний форум Люблінського трикутника стартував у Варшаві - Чернишов

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до восьми - ОВА

Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц

Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА