Інтерфакс-Україна
13:57 29.06.2022

ЄСПЛ узяв до розгляду позов України проти Росії

1 хв читати
ЄСПЛ узяв до розгляду позов України проти Росії

Європейський суд з прав людини (ЄСПЛ) узяв до розгляду позов України проти Росії.

Згідно з пресрелізом ЄСПЛ від 28 червня, суд отримав позов 23 червня. Глава ЄСПЛ Роберт Спано передав справу до четвертої секції суду та поінформував про це Росію.

У повідомленні наголошується, що цій справі передували чотири інші подання Української держави та близько 8500 індивідуальних скарг.

Україна звинувачує Росію в порушенні цілої низки прав, зафіксованих у Конвенції про захист прав людини та основних свобод.

У позові йдеться про масові та серйозні порушення прав людини, вчинені Російською Федерацією під час воєнних дій на території України. Україна звинувачує російські війська та інші збройні формування, що перебувають під контролем РФ, у тому, що вони вбили, поранили, затримали або з їхньої вини зникли безвісти тисячі цивільних осіб, зруйновано сотні тисяч об'єктів власності, а мільйони людей змушені залишити свої оселі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Венс пояснив слова Трампа про можливе відновлення ядерних випробувань необхідністю підтримувати боєздатність арсеналу

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА