13:43 10.07.2022

Кількість загиблих унаслідок ракетного обстрілу росіянами Часового Яру зросла до 15, під завалами все ще перебувають 24 людини, зокрема дитина - ДСНС

1 хв читати
Кількість загиблих унаслідок ракетного обстрілу росіянами Часового Яру зросла до 15, під завалами все ще перебувають 24 людини, зокрема дитина - ДСНС

Кількість загиблих унаслідок ракетного обстрілу росіянами Часова Яру (Донецька обл.) зросла до 15, під завалами зруйнованого внаслідок обстрілу будинку все ще перебувають 24 людини, зокрема дитина, повідомляє пресслужба облуправління Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

"Станом на 13:00 під час проведення аварійно-рятувальних робіт на місці події виявлено тіла 15 загиблих, врятовано з-під завалів 5 осіб", - йдеться в повідомленні.

У ньому уточнюється, що встановлений і підтримується словесний контакт з трьома особами під завалами, здійснюються заходи щодо їх порятунку, роботи тривають.

"За попередньою інформацією, під завалами можливе перебування ще 24 осіб з них одна дитина", - наголошують у Держслужбі.

Там додають, від ДСНС до проведення робіт залучено 67 людей особового складу та 10 одиниць техніки, додатково залучено два навантажувачі та два автокрани від місцевих органів влади.

Як повідомлялося, російські окупанти з "Ураганів" в суботу атакували Часів Яр, під завалами 5-поверхового будинку залишилося близько 30 осіб. Рятувальникам вдалося дістати 10 загиблих і 5 поранених.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада підтримала в першому читанні законопроєкт про запобігання порушенням з боку представників ТЦК та ВЛК

Чернишов виступає за суттєву лібералізацію в підходах до реформи множинного громадянства

Туск проведе зустріч з Ердоганом в Анкарі, говоритимуть про переговори у Джидді

Погода найближчими днями очікується тепла, місцями дощі

Сибіга: Ми не хочемо "Мінська-3" чи "Ялти-2"

Глава МЗС Німеччини після переговорів у Джидді: Тепер справа за Росією - припинити свою агресивну війну

Глава МЗС Польщі: Поставки зброї зі США Україні через Ясьонку повернулися до колишнього рівня

Рух транспорту Південним мостом у Києві з лівого на правий берег відкрито - Кличко

Кількість постраждалих від удару по Кривому Рогу зросла до 14 осіб

Глави МЗС України та Польщі обговорили у Варшаві спільні кроки для забезпечення довгострокової безпеки України

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА