Інтерфакс-Україна
07:11 13.07.2022

Війська РФ із РСЗВ обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині

1 хв читати
Війська РФ із РСЗВ обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині

Російські війська з реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) обстріляли Нікопольський район на Дніпропетровщині, в результаті на околиці Нікополя сталася пожежа, постраждалих немає, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

"Російські війська вдарили з РСЗВ по Нікопольському району. Спалахнула пожежа на околиці Нікополя. Рятувальники приборкують вогонь. Попередньо люди не постраждали", - написав він у телеграм-каналі в ніч проти середи.

Також він повідомив, що українські військові збили у Нікопольському районі ворожий безпілотний летальний апарат (БПЛА).

"Це вже одинадцятий російський розвідник, знищений у небі над областю", - наголосив голова військової адміністрації.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль на "Рамштайні" закликав партнерів до фінансування виробництва зброї: є загроза втрати переваги в FPV-дронах на передовій

Стубб та генсек ООН обговорили припинення війни в Україні та реформування ООН

"Київтеплоенерго", готуючись до зими, відремонтувало понад 560 водогрійних котлів

Зеленський привітав прем'єра Норвегії з результатами виборів та подякував за підтримку

Велика Британія профінансує та виробить тисячі далекобійних дронів для України – міністр оборони

Пісторіус на "Рамштайні": Німеччина започаткує нову ініціативу "deep strike" та посилить підтримку закупівлі безпілотників дальньої дії

Перші пускові установки двох систем Patriot, які Німеччина зобов'язалася поставити, вже передані Україні - Пісторіус

Розпочалося 30-те засідання у форматі "Рамштайн"

Укроборонпром посів 16 місце за динамікою росту серед оборонних компаній світу - гендиректор

Свириденко передала місії МВФ лист із запитом про нову програму співпраці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА