Інтерфакс-Україна
09:47 03.08.2022

Росіяни вранці обстріляли Миколаїв: зруйновано супермаркет, пошкоджено багатоповерхові будинки, аптеку

1 хв читати
Росіяни вранці обстріляли Миколаїв: зруйновано супермаркет, пошкоджено багатоповерхові будинки, аптеку

 Росіяни вранці в середу, 3 серпня, знову обстріляли Миколаїв, зруйновано супермаркет і пошкоджено багатоповерхові будинки, аптеку, магазини, дорожнє полотно, є влучання на територію кінноспортивної школи, повідомив голова обласної військової адміністрації Віталій Кім.

"Зранку 3 серпня близько 05:00 Миколаїв знову зазнав обстрілів. Внаслідок чого в одному з районів міста виникла пожежа, в іншому зруйновано супермаркет і пошкоджено багатоповерхові будинки, аптеку, магазини, дорожнє полотно. Працюють рятувальні служби. Окрім цього, відомо про влучання на територію кінноспортивної школи", - написав він у телеграм-каналі.

Крім того, ввечері 2 серпня близько 21:00 Миколаїв було обстріляно, внаслідок цього в одному з районів міста сталася пожежа. Постраждав причал, пошкоджено промислове підприємство та житлові будинки.

"Попередньо відомо, що ворог також обстріляв автогаражний кооператив реактивними системами залпового вогню "Смерч". Детальна інформація щодо руйнувань і постраждалих уточнюється", - повідомили в ОВА.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Перша черга проєктів Американсько-українського інвестфонду вже формується - Свириденко

Велика Британія скликала "Рамштайн", щоб посилити реагування на агресію Путіна в Україні та вторгнення в Європу

ДТЕК обіцяє повернути світло всьому Києву в найближчі години

Бессент: ми прагнемо співпрацювати з партнерами по G7, щоб посилити тиск на Росію

ЄБРР готує додаткові EUR500 млн для термінових закупівель газу "Нафтогазом" – Kyiv Post

Трамп заявив, що предметом обговорення під час зустрічі з Зеленським в п'ятницю буде надання ракет Tomahawk

Свириденко й Домбровскіс обговорили фінансову підтримку України й імплементацію нового механізму репараційних позик

Сили оборони відбили з початку доби 154 ворожі атаки - Генштаб

Українська делегація на щорічному фінансовому тижні МВФ обговорює енергетику та розвиток співпраці зі США

Трамп: Над урегулюванням у Газі ще належить попрацювати

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА