Інтерфакс-Україна
12:55 03.08.2022

За кордоном перебувають 641 тис. українських школярів, але є тенденція до їх повернення - міністр

1 хв читати
За кордоном перебувають 641 тис. українських школярів, але є тенденція до їх повернення - міністр

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет заявляє, що за кордоном нині перебуває 641 тис. українських школярів, але є тенденція до їх повернення до країни.

"У нас орієнтовно було 4 млн 200 тис. учасників освітнього процесу, а саме учнів у закладах загальної середньої освіти. За кордоном на сьогодні перебуває 641 тис., за нашими підрахунками", - сказав Шкарлет в ефірі національного телемарафону в середу.

Міністр зазначив, що спостерігається тенденція до повернення, оскільки на початок травня кількість українських учнів за кордоном становила 671 тис.

Шкарлет також розповів про перебіг перевірки закладів освіти щодо готовності розпочати освітній процес в офлайн-форматі.

"30%, звісно, надто мало, але сподіваюся, що на кінець серпня ми матимемо більш оптимістичну цифру", - сказав він.

Крім того, міністр повідомив, що на сьогодні 226 закладів освіти повністю зруйновано, а 1981 заклад пошкоджено внаслідок російської агресії.

Раніше Шкарлет повідомляв, що більше ніж 30% закладів готові до організації освітнього процесу в очному форматі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск заявив, що не в інтересах Польщі екстрадувати до Німеччини українця, затриманого за підозрою в підриві російських газопроводів – ЗМІ

Чисті міжнародні резерви України виросли до нового рекорду – $32,2 млрд, валові – до $46,5 млрд – НБУ

Трамп повідомив, що минулого тижня у війні РФ проти України загинуло 7812 солдатів

Зеленський звільнив своїм указом Куцевола з посади посла у Латвії

Росія різко збільшила експорт нафти на тлі українських атак по НПЗ – ЗМІ

Нафтогаз відновив постачання газу в Шостці після ударів російських агресорів - Корецький

Сили оборони відбили з початку доби 174 ворожі атаки - Генштаб

Робочі танки в російській армії закінчилися – OSINT

РФ, Іран та КНДР втрачають доступ до постачання військових компонентів і почали їх підробку

УЧХ підтримує жителів Шостки після російських повітряних атак

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА