Інтерфакс-Україна
10:20 01.09.2022

Суд засудив до дев'яти років ув'язнення агента ФСБ, який скоригував ракетний удар по аеродрому "Краматорськ"

1 хв читати
Суд засудив до дев'яти років ув'язнення агента ФСБ, який скоригував ракетний удар по аеродрому "Краматорськ"

Російського агента, який збирав інформацію про місця дислокації та переміщення підрозділів Збройних сил України і затриманого співробітниками Служби безпеки України в Донецькій області наприкінці травня, засуджено до дев'яти років ув'язнення.

Куратором зловмисника виявився кадровий співробітник ФСБ РФ. "За його завданням агент розвідував позиції командних пунктів та логістичних складів українських військ, здійснюючи приховане спостереження за об’єктами. Отримані відомості загарбники використали для здійснення ракетних ударів по інфраструктурних об’єктах аеродрому "Краматорськ", - ідеться у повідомленні СБУ.

Для передання розвідінформації зловмисник використовував один із месенджерів, зібрані відомості розміщував у спеціально створених представниками ФСБ закритих групах та приватних чатах.

Співробітники СБУ задокументували факти підривної діяльності російського інформатора. Суд визнав його винним за ч. 3 ст. 114-2 (несанкціоноване поширення інформації про направлення, переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних сил України чи інших утворених відповідно до законів України військових формувань, вчинене в умовах воєнного стану) Кримінального кодексу України.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Точицький виступив на відкритті виставки про Мазепу у Лаврі попри заяви Мінкультури про порушення в її організації

Суддя на мотоциклі в м. Дніпро на смерть збив пішохода - ДБР

Мерц закликав Китай підтримати західний план мирного врегулювання в Україні

Головна причина звільнення Остапенка - слабка позиція по повʼязаних з РФ релігійних організаціях, все інше технічне - Точицький

Точицький про заяви щодо тиску на "Софію Київську": я цього тиску не відчуваю

Основними сферами інтересу румунських компаній в Україні є будівельна галузь, ІТ-сектор та архітектура - CCBRU

Мін’юст скасував продаж нерухомого майна промгрупи "Юнігран" через санкції – юрфірма

ССО ЗСУ уразили важливий об’єкт російського ВПК – Генштаб ЗСУ

У МЗС України відповіли на слова радника Путіна про нібито все ще існування СРСР: Досить радянсько-ностальгічної нісенітиці

Президент України присвоїв звання Героя України Євгену Шаблу

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА