Інтерфакс-Україна
08:04 10.09.2022

Група "Текстиль-Контакт" має намір вирощувати технічні коноплі у Рівненській області

2 хв читати

Група компаній "Текстиль-Контакт" відкриє на Рівненщині перший у країні індустріальний парк з виробництва ненаркотичних технічних конопель, де буде запущено повний цикл дослідження, селекції, вирощування та переробки цієї рослини.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Рівненської обласної військової адміністрації (ОВА), вироблена з конопель тканина використовуватиметься, зокрема, як матеріал для пошиття військової форми, непомітної для випромінювання тепловізорів. Крім того, технічні коноплі є чудовим антисептиком, з неї виробляють опалювальні пелети та продукти харчування.

"Ще в квітні зустрівся з власниками компанії ТОВ «Текстиль» Олександром Соколовським та керівником проектів Олексієм Большовим. Це найбільша компанія в Україні, яка займається виробництвом тканин та одягу. Тоді обговорювали можливість відкриття їхнього виробництва на Рівненщині. Нині ж ми вийшли на фінішну пряму", - цитує ОДА свого голову Віталія Коваля.

За його даними, створення індустріального парку не обмежиться інвестиціями в сферу та створення робочих місць, але запустить нову галузь у країні.

"Уже підписали меморандум про релокацію лінії виробництва тканин. Отримали технічне завдання по земельній ділянці. Працюємо над пошуком варіантів. Закликаю громади надавати свої пропозиції до Департаменту економіки РОВА", - підсумував Коваль.

"Текстиль-Контакт" - одна з найбільших торговельно-виробничих груп на ринку легкої промисловості України, заснована у 1995 році. Нині представляє холдинг, що поєднує різні напрями активів: оптову та роздрібну торгівлю, імпорт тканин, фурнітури та домашнього текстилю, виробництво тканин, ниток, хімчистку, а також пошиття одягу та спецодягу (зокрема військового обмундирування), медичних виробів.

До російського вторгнення фабрика випускала близько 400 тис. м. тканини на місяць.

 

 

 

ОСТАННЄ

У Києві повідомлено про підозру експроректору вишу, який погодив оплату недоробленого ремонту на 2,1 млн грн

Окупанти просунулися у Покровську та в районі, мають успіх у Запорізькій області - DeepState

Загальна кількість профтехів більша, ніж потрібна, тому мережа модернізується і осучаснюється - Міносвіти

Запропонований США "мирний план" став несподіванкою для Європи – ЗМІ

РФ вдарила по енергетиці в кількох областях - Міненерго

Наглядову раду "Енергоатома" планують затвердити до кінця 2025р - Мінекономіки

Стартує прийом заявок на виплату 6,5 тис. грн в рамках "Зимової підтримки" для окремих категорій - Свириденко

Мінекономіки та Інститут Тоні Блера співпрацюватимуть для оновлення стратегії розвитку сільських територій до 2030р

Сили оборони утримують визначені рубежі у північній частині Покровська, контролюють позиції південніше від залізниці - ДШВ

Зеленський вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА