Інтерфакс-Україна
07:00 11.09.2022

Глава Луганської ОВА Гайдай допустив ймовірне швидке звільнення від окупантів Сватового, Кремінної та Рубіжного

1 хв читати
Глава Луганської ОВА Гайдай допустив ймовірне швидке звільнення від окупантів Сватового, Кремінної та Рубіжного

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай допустив ймовірне швидке звільнення від окупантів Сватового, Кремінної та Рубіжного на Луганщині.

"Просування величезне. Точково йдуть бої, але здебільшого окупанти тікають. Можливо, вже завтра почуємо хороші новини зі Сватового, Кремінної та Рубіжного", - сказав Гайдай в ефірі національного телемарафону в суботу.

За його словами, український прапор, який минулої ночі партизани підняли над адміністрацією у Кремінній, на своєму місці й окупанти знімати не наважуються.

Гайдай зазначив, що росіяни та колаборанти біжать із Луганської області у бік Росії.

"Упаковують валізи, зокрема рашисти Луганська, Алчевська та інших міст, які були окуповані ще у 2014 році. Черги на виїзд – кілометрові", - наголосив він.

Глава ОВА зазначив, що повторення 2014 року не буде.

Також Гайдай повідомив, що зараз його команда чекає на повідомлення від військових, але вже готова налагоджувати життєдіяльність деокупованих населених пунктів, а в кожній громаді буде військова адміністрація для швидкості прийняття рішень.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Лубінець закликав працівників ТЦК та громадян діяти виключно в межах закону

У Запорізькому районі помер один із постраждалих внаслідок російської атаки

У Запорізькому районі зазнали поранень двоє чоловіків через атаку дроном

Командувач СБС оголосив набір у свої підрозділи, планує закрити 15 тис вакансій

Рух ХАМАС передав ізраїльтянам тіла двох заручників - ЦАХАЛ

Державна митна служба: Вибух стався на митному посту "Укрпошти" на Київській митниці, відправлення йшло на експорт з України

Нові жертви окупантів на Донеччині: 2 загиблих і 9 поранених

РФ думає про те, як продавати свої підприємства в Європі, оскільки вони не зможуть працювати - Зеленський

Росіяни нанесли удари по Слов'янській ТЕС, дві людини загинуло, п'ятеро постраждали

З ТОТ до батька на підконтрольну територію виїхав підліток, повідомив голова ОП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА