Інтерфакс-Україна
12:47 28.09.2022

В Умані завершилися культові заходи з нагоди Рош Гашана, місто прийняло майже 23 тис. паломників-хасидів – К.Тимошенко

1 хв читати
В Умані завершилися культові заходи з нагоди Рош Гашана, місто прийняло майже 23 тис. паломників-хасидів – К.Тимошенко

В Умані завершилися культові заходи з нагоди святкування Рош Гашана, які тривали з 25 до 27 вересня, повідомив заступник глави Офісу президента України Кирило Тимошенко.

Як написав він у телеграм-каналі, загалом місто прийняло майже 23 тис. паломників-хасидів.

"Цього року заходи безпеки були безпрецедентними у зв'язку з російською агресією та можливими провокаціями. Публічну безпеку і порядок забезпечували понад 600 правоохоронців", - зазначив Тимошенко.

Також було запроваджено заборону на продаж алкогольних (слабоалкогольних) напоїв і піротехнічних виробів, обмежили рух транспортних засобів і доступ у районі паломництва, посилили перепускний режим і контроль за переміщенням громадян.

Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив, що на ранок із міста вже виїхало понад 9 тис. паломників.

"Щодо вчорашнього інциденту в Умані із запуском салюту: у поліції зараз встановлюють усі обставини", - написав він у телеграм-каналі.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Дві пожежі зафіксовано в Запоріжжі внаслідок атаки ворожих дронів – ОВА

Сили оборони відбили з початку доби 97 ворожих атак - Генштаб

Міністр оборони Словаччини заявив, що Україна не буде в НАТО і матиме проблеми з перебуванням в ЄС - ЗМІ

У аеропорту Варшави затримано українця за підозрою у намірі вчинити диверсію – ЗМІ

Україна очікує від Чехії оцінки сумісності антиукраїнських заяв спікера Палати депутатів із займаною ним посадою - ЗМІ

РФ намагається переконати США, що достатньо припинити вогонь в день виборів, повідомив Бевз

Сили оборони України завдають ударів виключно по військових цілях РФ - Генштаб про заяву Сальдо

Ворог окупував 0,72%України за 2025 рік – DeepState

Сибіга привітав Кіпр із початком головування у Раді ЄС, Францію - у G7, Швейцарію - в ОБСЄ, наголосив на продовженні співпраці

Житловий будинок було зруйновано в Городищі Черкаської області через вибух газового балону, є постраждалі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА