Інтерфакс-Україна
17:11 30.09.2022

Україна готова до діалогу, але з іншим президентом Росії - Зеленський

1 хв читати
Україна готова до діалогу, але з іншим президентом Росії - Зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що Україна готова до діалогу з Росією, але вже з іншим її президентом.

"Україна була і залишається лідером у переговорних зусиллях. Саме наша держава завжди пропонувала Росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних та справедливих умовах. Очевидно, що з цим російським президентом це неможливо", - заявив Зеленський у своєму відеозверненні.

Глава держави наголосив, що чинний президент Росії Володимир Путін "не знає, що таке гідність та честь".

"Ми готові до діалогу з Росією, але вже з іншим президентом Росії", - сказав він.

Президент також зазначив, що лише шлях вигнання російських окупантів з усієї території України поверне мир.

"Ми пройдемо цим шляхом", - резюмував Зеленський.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни вдарили по Городні на Чернігівщини, дві людини загинули – ДСНС

Рішення ПА ОБСЄ приєднатися до Коаліції за повернення українських дітей сприятиме відповідальності РФ – МЗС

У МЗС закликали міжнародну спільноту засудити удар РФ по Дніпру, внаслідок якого постраждало приміщення "Суспільного"

Негода знеструмила 124 населені пункти у 6 областях, внаслідок атак є відключення на Дніпропетровщині і Сумщині – "Укренерго"

Голова УІНП: на жаль, ми спостерігаємо зменшення пам'яті навколо дат, пов'язаних з Героями Небесної сотні

Оформити заявку на 1 тис. грн "Зимової підтримки" тепер можна у відділеннях "Укрпошти"

На Донеччині з лінії фронту евакуйовано ще 139 людей, у тому числі 29 дітей - влада

Делегації Офісу генпрокурора та Мін’юсту Франції обговорили співпрацю у документуванні воєнних злочинів і екологічної шкоди

РФ вдарила по енергооб’єктах Дніпропетровщини, Сумщини, Херсонщини та Донеччини – Міненерго

Пожежу після атаки на цивільне судно в порту "Ізмаїл" ліквідовано – Мінрозвитку

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА