Інтерфакс-Україна
19:25 08.10.2022

Подоляк: Інцидент на Керченському мосту свідчить про загострення конфлікту між військовими та силовими структурами РФ та його вихід з-під контролю Кремля

2 хв читати
Подоляк: Інцидент на Керченському мосту свідчить про загострення конфлікту між військовими та силовими структурами РФ та його вихід з-під контролю Кремля

Радник голови Офісу президента України Михайло Подоляк вважає, що "яскравий інцидент" на Керченському мосту свідчить про "загострення конфлікту між військовими та силовими структурами Росії та його вихід з-під контролю Кремля".

У поширеному в суботу коментарі Подоляк зазначив: "Щодо Керченського мосту. Це конкретний матеріальний прояв конфлікту між ФСБ/ПВК з одного боку та Міноборони/Генерального штабу РФ з іншого".

"Безумовно, ми є свідками початку в Росії масштабних негативних процесів. Різко впала керованість серед силовиків, почалися потужні конфлікти серед російських спецслужб, усі шукають винних у військових поразках, хочуть переформатувати найближче оточення Путіна та обійняти інші посади. Або заарештувати тих чи інших генералів", - зазначив радник голови ОП.

Він також зазначив, що "фура, яка здетонувала, за всіма ознаками заїхала на міст з боку РФ, так що відповіді потрібно шукати саме в Росії: логістика підриву, синхронізація з паливним ешелоном, обсяг знищеного дорожнього полотна - все це чітко показує на російський слід".

Тому, за словами Подоляка, "поки що в цьому яскравому інциденті ми бачимо загострення конфлікту між військовими та силовими структурами Росії та його вихід з-під контролю Кремля".

"Російська верхівка шукає винних за поразку на фронті. ФСБ і власники ПВК ведуть кампанію за звільнення військового керівництва – міністра Шойгу та голови ГШ Герасимова. Підрив мосту ж – особистого проєкту Путіна – не лише підриває позиції ФСБ, які дозволили цьому відбутися, але й алібі військовим за системні поразки на півдні України. Мовляв, через провал ФСБ впала вся логістика тилового постачання та підвезення резервів", - зазначив радник голови ОП.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп оголосив про відправлення до Вашингтона Національної гвардії США

Застосовано запобіжний захід до колишнього державного секретаря Мін’юсту

ВАКС відмовився відсторонити Кириленка від посади голови АМКУ

Сибіга: Майбутнє України не може бути визначене без України

Зеленський: продовжимо спілкування з партнерами і на всіх рівнях - комунікацію з США

Немає жодної ознаки, що Росія готується до припинення війни, навпаки вони перемішують свої сили, щоб розпочати нові наступальні операції - Зеленський

Трамп заявив, що росіяни "були б в Києві за 4 години, якщо б наступали по шосе"

Поблизу Добропілля активно здійснюється просування військ РФ

Мерц перед зустріччю Трампа-Путіна збирає лідерів України, Франції, Великої Британії, Польщі, Італії, Фінляндії, ЄС

Каллас: Трансатлантична єдність, підтримка України та тиск на РФ – ось як ми завершимо цю війну

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА