Інтерфакс-Україна
19:31 11.10.2022

Резніков зустрінеться з міністрами оборони НАТО та Контактною групою у форматі "Рамштайн"

1 хв читати
Резніков зустрінеться з міністрами оборони НАТО та Контактною групою у форматі "Рамштайн"

Міністр оборони України Олексій Резніков зустрінеться з главами оборонних відомств країн-членів НАТО і візьме участь у засіданні Контактної групи щодо України, яку очолює США.

Про це у вівторок у Брюсселі на пресконференції напередодні засідання міністрів оборони НАТО, яке відбудеться у Брюсселі 12-13 жовтня, повідомив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг. "Завтра до нас приєднається міністр оборони України Олексій Резніков і для участі в засіданні Контактної групи щодо України, яку очолюється США, і для вечері з міністрами країн НАТО. Разом ми вирішимо нагальні потреби України", - повідомив він.

Столтенберг привітав нещодавні заяви союзників про надання Україні досконаліших систем ППО та інших засобів та висловив сподівання на подальші постачання. "Наш меседж чіткий: НАТО підтримує Україну. Стільки, скільки потрібно. Президент Путін розпочав цю війну. Він має покласти цьому кінець, вивівши свої війська з України. І президент Лукашенко має зупинити співпрацю Білорусі в цьому незаконному конфлікті", - переконаний генсек НАТО.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Регулятори Греції, Болгарії, Румунії, Молдови схвалили 2 нових маршрути постачання газу в Україну

Свириденко пообіцяла повне ресурсне забезпечення Одещини після обстрілу

Рух у центрі Києва тимчасово обмежать в суботу – Управління держохорони

РФ вдарила по портовій інфраструктурі Одещини, семеро загиблих та 15 постраждалих – Кіпер

Рух трасою Одеса-Рені призупинено через російську атаку, Мінрозвитку громад опрацьовує варіанти альтернативного сполучення

Кабмін виділив 400 млн грн на підтримку звільнених з полону та їхніх родин

Сибіга відповів Орбану на його заяву про "неясність" війни РФ проти України

Сума підтримки України від Японії на 2026 рік сягнула майже $6 млрд - Зеленський

Кабмін виділив 99,3 млн грн на відновлення ще трьох будинків у Запоріжжі

Шмигаль побував на Запорізькому напрямку, перевірив будівництво фортифікацій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА