Інтерфакс-Україна
10:58 19.10.2022

Погане командування погіршує і без того низький моральний дух окупантів – британська розвідка

1 хв читати

Основні елементи військового керівництва РФ стають дедалі більш недієздатними через 8 місяців після початку вторгнення в Україну, повідомляють у британській військовій розвідці.

"На тактичному рівні майже напевно загострюється нестача здібних російських молодших офіцерів для організації та керівництва нещодавно мобілізованими резервістами... Погане командування нижчої ланки, ймовірно, посилює низький моральний дух і погану згуртованість підрозділів у багатьох частинах російських сил", - ідеться в повідомленні у твіттері Міністерства оборони Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії в середу.

"Чотирьох із п'яти генералів, які безпосередньо командували елементами вторгнення в лютому 2022 року, звільнено. Їх заміна поки що незначно вплинула на поліпшення бойових характеристик Росії", - повідомляють у розвідці.

Також повідомляється, що розстріл російських солдатів у Бєлгородській області 15 жовтня стався "після образливих коментарів офіцера стосовно новобранців із числа етнічних меншин".

"Відсутність наступності в командуванні, ймовірно, буде більш руйнівною, ніж у західних збройних силах, тому що, згідно з російською доктриною, розробка планів здебільшого здійснює особисто командувач, а не колективними зусиллями ширшого штабу", - зазначили в розвідці.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський доручив збільшити пряме фінансування бригадам на закупівлю дронів

Частка тривалості повітряних тривог під час роботи ТЦ зросла вперше за 5 місяців - УРТЦ

Україна зацікавлена в кооперації з оборонною промисловістю Словенії

Понад 3 млн дітей розпочнуть навчальний рік у вересні у класах або онлайн - Свириденко

У Черкасах затримали чоловіка, який через перевірку документів представниками ТЦК погрожував підірвати гранати

Україна розраховує на лідерську роль Японії у повоєнній відбудові - Сибіга на ЕКСПО2025

Інспектор РТЦК в Одесі продавав відстрочки від мобілізації - ДБР

Міноборони спростило оформлення інформації про загиблих, зниклих безвісти та полонених військових

Окупанти завдали ракетного удару по сільгосппідприємству під Сумами, 2 чоловіків загинули, 3 поранені – обладміністрація

Двоє цивільних загинули внаслідок ворожої атаки по Степногірській громаді — Запорізька ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА