Інтерфакс-Україна
19:37 21.10.2022

На Херсонщині деокуповано вже 88 населених пунктів

1 хв читати
На Херсонщині деокуповано вже 88 населених пунктів

88 населених пунктів на Херсонщині вже звільнено Силами оборони України від російських окупантів, повідомляє Оперативне командування "Південь".

"На Херсонщині Сили оборони звільнили вже 88 населених пунктів, в яких проживає близько 12 тисяч осіб", - йдеться у повідомленні.

У ньому уточнюється, що серед звільнених сіл, у яких вже було проведено комплекс стабілізаційних заходів, Новодмитрівка, Костирка, Черешневе, Новомиколаївка, Новопетрівка, Синє.

ОСТАННЄ

Помічник Путіна констатував, що компромісу щодо війни в Україні під час розмови зі спецпосланцями Віткоффом й Кушнером не досягнуто - ЗМІ

Спецпредставник Путіна назвав його п'ятигодинну розмову з спецпосланцями Трампа Віткоффом й Кушнером продуктивною

Уряд дозволив компенсувати "Укрзалізниці" програму безкоштовних перевезень "3000" лібералізацію ціноутворення

Україна хоче відкрити кластери у переговорах з ЄС у 2026 за головування Кіпру, а за головування Ірландії – закрити – Зеленський

Росія у переговорах про припинення війни не погодиться на компроміс щодо трьох питань

Зеленський заявив, що готовий на зустріч із Трампом

Простих рішень щодо закінчення війни не буде, найскладніше з територіями та активами РФ

Каллас: В ініціативі з постачанням Україні боєприпасів ми ще не досягли мети

Видання "The Village Україна" стало частиною Fozzy Group

Репараційна позика однозначно посилить позицію ЄС щодо РФ, переконана Каллас

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА