Інтерфакс-Україна
11:50 24.10.2022

РФ депортувала з окупованої території України понад 2000 дітей, планує ще 4000 – експерт

1 хв читати

Російські окупанти депортували до Криму та Російської Федерації понад 2000 дітей із тимчасово захоплених нею українських територій, заявила керівниця центру громадської освіти "Альменда" Валентина Потапова.

"Дітей, які перебувають на прифронтових територіях, просто зараз відправляють до Криму та Росії. Вже відправили понад 2000 дітей. Планується (депортувати – ІФ-У) ще 4000", - сказала Потапова на дискусійній панелі в рамках першого парламентського міжнародного саміту Кримська платформа в Загребі в понеділок.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінки з медичною освітою будуть взяті на військовий облік автоматично, без їх особистої присутності – постанова уряду

Коломойський оскаржить рішення суду за позовом ПриватБанку

Шмигаль: Міноборони чекає аудит угод та фінансів, а також кадрова інвентаризація

Отримувачі компенсацій "єВідновлення" відзначають недостатні строки для використання коштів та високі ціни підрядників – дослідження

Держбюджет у 2024р втратив 5 млрд грн через нелегальний продаж рідин до електронних цигарок - дослідження

Шмигаль: Україна близька до створення власних балістичних ракет

Грем порадив РФ зв'язатися з контр партнерами, щоб з'ясувати, чи поділяють вони російську "зверхню позицію" що до санкцій

Уряд схвалив законопроєкт щодо звітування деякими підприємствами про сталий розвиток

Шмигаль: Мобілізація на 90% - це свідоме рішення українців

Проєкт постанови про відновлення онлайн-трансляцій засідань Ради зареєстровано у парламенті - Юрчишин

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА