Інтерфакс-Україна
15:27 29.10.2022

На підприємстві в Броварах стався вибух, загинув працівник

1 хв читати

Глава поліції Київської області Андрій Нєбитов повідомив про вибух на підприємстві в Броварах Київської області, унаслідок чого загинув працівник.

"Сьогодні близько 11:15 до нас надійшло повідомлення про надзвичайну ситуацію на підприємстві міста. За попередніми даними, вибухнула установка з переробки алюмінієвого порошку. Під час робіт 56-річний працівник загинув", - написав Нєбитов у телеграм-каналі в суботу.

Поліцейські Київської області розпочали досудове розслідування щодо порушення правил безпеки під час виконання робіт із підвищеною небезпекою, що спричинила загибель людини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 890 військовослужбовців - Генштаб

Пошуково-рятувальна операція на місці російської атаки у Тернополі триває, кількість жертв не змінилася

20 листопада: Яке сьогодні свято, все про цей день

План припинення війни запропонований через Віткоффа в Україні назвали ІПСО і "помилкою Трампа"

План припинення війни від США та РФ передбачає втрату Україною територій і суверенітету - ЗМІ

Гутерреш висловив осуд щодо ракетних та дронових атак Росії

Верховний суд Італії затвердив екстрадицію підозрюваного у підриві "Північного потоку" українця до Німеччини – ЗМІ

Кабмін звільнив заступника голови Держслужби з лікарських засобів Вовка

Україна хоче приєднатися до Рекомендації Ради ОЕСР щодо управління даними у сфері охорони здоров’я

Кабмін утворив Науково-дослідний центр Держспецслужби транспорту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА