Інтерфакс-Україна
07:26 10.11.2022

У результаті обстрілів у Нікополі постраждала жінка, пошкоджено десять будинків

1 хв читати
У результаті обстрілів у Нікополі постраждала жінка, пошкоджено десять будинків

Унаслідок нічних обстрілів у Нікополі Дніпропетровської області, отримала поранення жінка, також було пошкоджено 10 багатоповерхових і приватних будинків, повідомляє голова обласної військової адміністрації Валентин Резніченко.

"У Нікополі постраждала 80-річна жінка. Вона отримала медичну допомогу та лікується вдома. У місті пошкоджено 10 багатоповерхових і приватних будинків, автозаправка, газопровід та лінії електропередач. Ворожі снаряди спричинили пожежу на приватному обійсті. Вогнеборці полум'я вже загасили", - написав Резніченко у телеграм-каналі у четвер уранці.

Зазначається, що за ніч окупанти обстріляли з РСЗВ та важкої артилерії міста й села Марганецької, Червоногригорівської та Нікопольської громад.

У Марганецькій та Червоногригорівській громадах постраждалих немає.

У Червоногригорівській громаді пошкоджено будинки та електромережі.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Втрати Національного архівного фонду від початку повномасштабного вторгнення менше 2% - голова Укрдержархіву

Генштаб ЗСУ повідомляє про зменшення ударів ворога на курському напрямку за останню добу

На ПП "Вишнє-Нємецьке" – Ужгород" з 17 по 19 березня частково обмежать рух вантажівок через ремонт

Мін'юст і Мінцифри працюють над ідеєю Електронного архіву

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА