Інтерфакс-Україна
12:37 18.11.2022

Зеленський включив до Ставки головнокомандувача заступника голови ОП Машовця та главу Мінінфраструктури Кубракова - указ

1 хв читати
Зеленський включив до Ставки головнокомандувача заступника голови ОП Машовця та главу Мінінфраструктури Кубракова - указ

- Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова та заступника голови Офісу президента України Ромаша Машовця введено до персонального складу Ставки верховного головнокомандувача.

Текст відповідного президентського указу №790/2022 від 17 листопада оприлюднено на сайті глави Української держави Володимира Зеленського.

Як зазначається у тексті указу, Кубракова та Машовця введено до складу Ставки "на підставі пропозиції Ради національної безпеки і оборони України". Указ набирає чинності з дня публікації.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 123 ворожі атаки - Генштаб

Одна людина загинула і попередньо шестеро поранені внаслідок повторного бомбардування Херсона – прокуратура

Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до одинадцяти - ОВА

Херсон ворог бомбардує вдруге за день

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА