Інтерфакс-Україна
11:15 22.11.2022

Іран заявив про початок виробництва збагаченого до 60% урану у Фордо

1 хв читати

 Організація з атомної енергії Ірану (ОАЕІ) заявила про старт виробництва збагаченого до 60% урану на ядерному об'єкті у Фордо у відповідь на резолюцію МАГАТЕ, що критикує Тегеран, повідомляє агентство "Мехр" у вівторок.

За даними ОАЕІ, виробництво збагаченого до 60% урану раніше у Фордо не здійснювалося. При цьому виробництво такого урану триває на об'єкті в Натанзі, зазначається в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Рада керівників МАГАТЕ ухвалила резолюцію, яка приписує Ірану співпрацювати в розслідуванні навколо виявлення слідів урану на трьох незадекларованих об'єктах. У МЗС Ірану розкритикували резолюцію, назвавши її "нелогічим і деструктивним" заходом. Тегеран попередив західні країни про наслідки такого кроку.

За даними МАГАТЕ, у вересні в Ірану було накопичено 55,6 кг збагаченого до 60% урану. Запаси високозбагаченого урану в Ірані за три місяці зросли на 29%, і Тегеран продовжує закладати основу для значного розширення своїх потужностей із виробництва ядерного палива.

ОСТАННЄ

Росіяни атакували дроном авто головного рабина Херсону - Асман

Медичне обстеження виявило у Трампа хронічну венозну недостатність – Білий дім

Словаччина у п'ятницю розблокує ухвалення 18 пакету санкцій ЄС проти Росії - Фіцо

Сили оборони відбили з початку доби 131 ворожу атаку - Генштаб

Якщо Росія впродовж 50 днів не погодиться припинити вогонь, високі мита й вторинні санкції будуть застосовані – Білий дім

Сибіга засудив відмову Угорщини допустити трьох українських військових на її територію

Екскомбата Лапіна передали на поруки ветерану Масі Найєму до 14 вересня

У "Резерв+" скоро будуть доступні два нових види відстрочок – Черногоренко

Чекаємо від Міненерго системної роботи з ВДЕ та посередництва з іншими органами

Суд відсторонив від посади на два місяці і запровадив нічний домашній арешт керівнику Департаменту транспортної інфраструктури КМДА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА