Інтерфакс-Україна
17:07 24.12.2022

Україні потрібно більше засобів контрбатарейної боротьби та далекобійних боєприпасів, щоб запобігати обстрілам мирних міст - Резніков

1 хв читати
Україні потрібно більше засобів контрбатарейної боротьби та далекобійних боєприпасів, щоб запобігати обстрілам мирних міст - Резніков

Українська армія потребує більшої кількості важкого озброєння, зокрема далекобійного, для захисту міст від обстрілів з боку російських терористів, заявив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Варварський обстріл Херсона російськими терористами – це не тільки черговий військовий злочин, а й помста його жителям, які чинили опір окупації і довели всьому світу, що Херсон - це Україна. Україна зможе запобігти таким трагедіям, якщо у неї буде більше засобів контрбатарейної боротьби, більше артилерії і більше далекобійних боєприпасів. Таким чином російські вбивці будуть покарані і вигнані з України", - написав Резніков у Twitter.

Як повідомлялося, внаслідок ранкового обстрілу в Херсоні загорілося 66 легкових автомобілів. Відомо про сімох загиблих і 58 поранених мирних жителів.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада Європи підготувала проєкт конвенції, що закладає основи компенсаційного механізму для України

Зеленський привітав причетних з Днем українського кіно

Фріланд та Певкур відвідали одне з найбільших виробництв дронів в Україні

США пообіцяли захищати територію НАТО після вторгнення дронів РФ в Польщу

Один цивільний загинув, двоє зазнали поранень через ворожу атаку на Харківщині

Генштаб ЗС Польщі оголосив про початок операції НАТО "Східний вартовий"

Трамп заявив, що готовий ввести "серйозні санкції" проти РФ, якщо те саме зроблять країни НАТО

США запровадять санкції проти компаній із кількох країн, які постачали товари в РФ

У Euroclear вивчають більш "м’які" варіанти управління замороженими російськими активами

Держпремією ім.Довженка нагороджений творчий колектив за створення фільму "Медовий місяць"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА