Інтерфакс-Україна
07:40 25.12.2022

У храмах Київщини планується організувати "пункти незламності"

1 хв читати
У храмах Київщини планується організувати "пункти незламності"

У храмах Київщини планується організувати "пункти незламності", повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

"Обговорили (з Епіфанієм – ІФ-У) ситуацію в Київській області, міжконфесійні відносини та гуманітарні проєкти для мешканців області. Одним із таких є Пункти Незламності, які будуть створені на базі храмів", - написав він у телеграм-каналі.

Кулеба зазначив, що зустрівся напередодні різдвяних свят із предстоятелем Православної церкви України, митрополитом Епіфанієм.

"Я вдячний Митрополиту Епіфанію за постійну підтримку та допомогу Київщині. Велика честь отримати від Митрополита орден Архістратига Божого Михайла І ступеня", - написав Кулеба.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Трамп заявив, що під час рейду на Мадуро США застосували секретну зброю "The Discombobulator"

Сили оборони відбили з початку доби 119 ворожих атак - Генштаб

Лідерка німецької ультраправої партії AfD виступила проти постачання зброї Україні

Внаслідок ворожих атак на Київщині пошкоджено понад 20 будинків, четверо людей поранено

Американські чиновники допустили можливу зустріч Путіна та Зеленського після переговорів в Абу-Дабі -ЗМІ

У Слов’янську двоє підлітків постраждали внаслідок атак ворожих FPV-дронів - МВА

У Міннеаполісі агент ICE вбив громадянина США, Трамп підтримав операцію, після чого спалахнули протести та критика демократів

Віткофф назвав переговори в Абу-Дабі дуже конструктивними та анонсував їх продовження наступного тижня

Понад 160 бригад працюють над відновленням тепла в Києві, у Чернігові без електропостачання залишалося понад 400 тис. споживачів

ВІТКОФФ НАЗВАВ ПЕРЕГОВОРИ В АБУ-ДАБІ ДУЖЕ КОНСТРУКТИВНИМИ ТА АНОНСУВАВ ЇХ ПРОДОВЖЕННЯ НАСТУПНОГО ТИЖНЯ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА