Інтерфакс-Україна
13:21 10.01.2023

Засідання групи у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня - Столтенберг

1 хв читати
Засідання групи у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня - Столтенберг

 Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг повідомив, що наступне засідання групи у форматі "Рамштайн" відбудеться наступного тижня.

"Ми зустрінемося наступного тижня в Рамштайні, у контактній групі під керівництвом США, яка надає підтримку Україні. Там ми зустрінемося з українським міністром оборони, щоб обговорити, якого конкретно типу зброя потрібна, і як союзники можуть надати цю зброю", - сказав він у вівторок у Брюсселі на пресконференції.

При цьому генсек НАТО не уточнив дату майбутнього засідання групи.

Раніше на сайті Міністерства оборони Німеччини з'явилося повідомлення, в якому найближче засідання Контактної групи з оборони України у форматі "Рамштайн" було анонсовано 20 січня 2023 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіяни можуть готуватися до нових наступальних операцій, важлива єдність світу і тиск на РФ– Зеленський

Путін хоче, щоб Україна зникла як держава, тому розмови про "мінімальні вимоги Москви" безглузді – Подоляк

ОТУ "Донецьк" про свою зону відповідальності: Ситуація складна, неприємна та динамічна

ССО знищили радіолокаційний комплекс ТРЛК-10 "Скала-М" на ТОТ в Криму

Опитування: 63% українців надійним партнером вважають Європу, стосовно США так стверджують 42%

Автомобіль УЧХ пошкоджено під час обстрілу РФ Херсону

Глава Rheinmetall вважає, що найближчими роками виробляти танки та іншу бронетехніку стане дешевше

Україна готова стати майданчиком для Платформи з прогресивного розвитку МГП - Сибіга

Шмигаль заявив завдання максимально швидко збільшити фінансування батальйонів на передовій

Керівник ЦПД: Ситуація на Донеччині – об'єктивна ситуація у війні

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА