Інтерфакс-Україна
21:13 29.01.2023

Зеленський написав листа Макрону щодо проблеми допуску російських спортсменів на Олімпіаду в Парижі

1 хв читати
Зеленський написав листа Макрону щодо проблеми допуску російських спортсменів на Олімпіаду в Парижі

Президент України Володимир Зеленський написав листа президенту Франції Еммануелю Макрону щодо проблеми допуску російських і білоруських спортсменів на Олімпіаду.

"Намагання Міжнародного олімпійського комітету повернути російських спортсменів на змагання та Олімпійські ігри – це намагання сказати всьому світу, ніби терор може бути чимось прийнятним", - сказав Зеленський у відеозверненні в неділю.

"Ніби можна заплющити очі на те, що Росія робить із Херсоном, із Харковом, із Бахмутом та Авдіївкою", - додав він.

"Сьогодні направив листа пану Президенту Макрону якраз щодо цього й у продовження нашої з ним розмови, яка відбулась 24 січня. Готуючись до паризької Олімпіади, ми маємо бути впевнені в тому, що Росія не зможе використовувати її чи будь-яку іншу міжнародну спортивну подію для пропаганди агресії чи свого державного шовінізму", - сказав Зеленський.

Він зазначив, що "у першій половині XX століття у Європі було допущено надто багато помилок, які призвели до дуже страшних трагедій. Була й вагома олімпійська помилка. Олімпійський рух і держави-терористи точно не мають перетинатися".

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Ліквідовано підполковника російського ОМОНу, причетного до воєнних злочинів на Київщині, – ГУР МОУ

Суд відмовив УПЦ (МП) у задоволенні апеляції щодо забезпечення позову у справі про припинення діяльності Церкви

СБУ розслідує 85% усіх злочинів, які РФ вчинила в Україні з початку повномасштабної війни

DeepState повідомляє про масовану інфільтрацію противника в Покровську

Партизани підірвали колії та пустили військовий потяг окупантів під укіс на ТОТ Запорізької області - ГУР

Голову фінкомітету Ради Гетманцева звинувачують у плагіаті в дисертації

ППО знешкодила вночі 93 з 126 ворожих дронів, є влучання на 10 локаціях

Генпрокурор Кравченко підтвердив оголошення підозри Труханову

Четверо людей постраждали внаслідок ворожих обстрілів Харківської області протягом доби

Хафер залишився головою оновленої наглядової ради "Укрзалізниці", його заступником став ексдепутат Лещенко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА