Інтерфакс-Україна
09:00 03.02.2023

В окупованому Енергодарі вибухнув автомобіль колаборанта

1 хв читати
В окупованому Енергодарі вибухнув автомобіль колаборанта

У п'ятницю вранці у тимчасово окупованому Енергодарі (Запорізька обл.) вибухнув автомобіль, який належав попередньо колишньому співробітнику правоохоронних органів, який співпрацював із російськими окупантами, повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

"Сьогодні близько 7-ї ранку в тимчасово окупованому Енергодарі Запорізької області в повітря злетіло авто. За попередніми даними, воно належало колишньому співробітнику правоохоронних органів, який з приходом "руского міра" пішов прислуговувати окупантам", - написав Федоров у телеграм-каналі.

За його словами, ймовірно, спрацював вибуховий пристрій.

"Уточнюємо інформацію, кому з колаборантів більше не вдасться співпрацювати з рашистами", - наголосив він.

Російські ЗМІ підтвердили факт вибуху та загибелі, за попередньою інформацією, співробітника окупаційного органу внутрішніх справ.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На вокзалах України працюють 97 пунктів незламності, ще 50 відкриють найближчим часом - віцепремʼєр

Електрику в Києві подають в першу чергу на потребу критичної інфраструктури - мер

Uklon та Bolt розпочинають роботу в комендантську годину в Києві для забезпечення доїзду киян до Пунктів незламності

Лондон хоче побачити ознаки прагнення Москви до миру, перш ніж вдаватися до дипломатичних дій щодо України

На Хрещатику та на Майдані Незалежності завершили демонтаж 33 тимчасових споруд – КМДА

Одна людина загинула, дві постраждали внаслідок ДТП за участю 6 автівок у Харкові

Результати зустрічей в Давосі мають бути результативними – Зеленський

Зеленський з посиланням на розвідку: Росіяни готуються до нових масованих ударів

Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина

Без тепла в Києві залишаються 67 багатоповерхівок – мер

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА