Інтерфакс-Україна
09:02 06.03.2023

УЦОЯО представив онлайн-тестувальник НМТ з математики

1 хв читати
УЦОЯО представив онлайн-тестувальник НМТ з математики

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) оприлюднив демонстраційний онлайн-тестувальник національного мультипредметного тесту (НМТ) з математики.

"Онлайновий НМТ з математики доступний на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їхнього виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту", - ідеться в повідомленні пресслужби УЦОЯО.

Зазначається, що під час реального тестування абітурієнти матимуть можливість користуватися довідковими матеріалами (формулами).

"Як під час проходження демонстраційного тесту, так і на реальному тестуванні ви зможете обирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи іншого завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи отримаєте результат тестування з цього предмета", - йдеться в повідомленні.

З демонстраційним тестом з української мови можна ознайомитись за посиланням. 

Як повідомлялося, основна сесія національного мультипредметного тесту відбуватиметься в червні 2023 року, додаткова - у червні-липні.

28 лютого УЦОЯО оприлюднив демонстраційний онлайн-тестувальник НМТ з української мови.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

17 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Більдт назвав капітуляцією відмову Трампа від вимоги про припинення вогню

Зміст листа Меланії Трамп до Путіна оприлюднили на Fox News

Трамп заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА