Інтерфакс-Україна
09:01 16.03.2023

У "законах" т.зв. "ЛНР" серед міських і муніципальних округів немає Попасної - Луганська ОВА

2 хв читати

У "законах" т.зв. "ЛНР" серед міських і муніципальних округів немає Попасної, повідомила пресслужба Луганської обласної військової адміністрації.

"Попасну окупанти не враховують уже офіційно - населеного пункту немає серед міських і муніципальних округів. У так званій "ЛНР" введено в дію "закони" "Про адміністративно-територіальний устрій" та "Про утворення на території "ЛНР" міських і муніципальних округів", - йдеться в повідомленні.

Зокрема, прийнято 11 міських і 17 муніципальних округів (районів). У жодному зі списків немає Попасної.

"Якщо раніше окупанти тільки говорили про недоцільність відновлення міста, яке самі ж і зруйнували, то днями своє рішення вони закріпили на законодавчому рівні", - зазначили в ОВА.

Зазначається, що населені пункти колишнього району підпорядкували найближчим містам.

Також повідомляється, що в т.зв. "ЛНР" вимагають швидко відмовлятися від громадянства України.

Крім того, посилюються вимоги загарбників під час влаштування на роботу, зокрема, до державних і муніципальних органів, та оформлення соціальних виплат. Вони все частіше вимагають, окрім паспорта Росії, ще й припинення українського громадянства.

"До того ж держдума РФ ухвалила законопроєкт, згідно з яким пропонується вважати припиненим українське громадянство від дня подання заяви про вихід із нього", - зазначено в повідомленні.

Водночас, зазначають в ОВА, мешканці зобов'язуються утриматися від реалізації прав і виконання обов'язків громадянина України, зокрема від отримання та використання українського паспорта та інших документів, що засвідчують це громадянство.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

У Немишлянському районі Харкова через ворожу атаку поранено людину

ВМС України: На аеродромі Саки уражено командно-диспетчерський пункт окупантів, місця зберігання ударних БпЛА та кілька об’єктів ППО

Віткофф, як очікується, відвідає Москву у першій половині наступного тижня, каже Пєсков

Лувр підвищить на 45% ціни на квитки для туристів з країн поза ЄС з 14 січня

"Фатальне поєднання": Туск прокоментував відставки в Україні на тлі подій навколо "мирного плану" Трампа

Славутич на Київщині без світла через ворожий удар по енергообʼєкту – Чернігівобленерго

Кабмін призначив Кирилюка заступником голови Держгеокадастру

Окупанти атакували Дніпропетровську область, загинули двоє цивільних

Кабінет міністрів звільнив першу заступницю міністра культури Григоренко

"Слуга народу" підтримує відставку Єрмака – Арахамія

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА