Інтерфакс-Україна
21:30 21.03.2023

Окупанти обстріляли прикордонні села Порохонь і Студенок Сумської області

1 хв читати
Окупанти обстріляли прикордонні села Порохонь і Студенок Сумської області

Російські окупанти обстріляли райони сіл Порохонь і Студенок Шосткинського району Сумської області, а також дорогу біля с. Сеньківка Чернігівського району у вівторок у другій половині дня, повідомляють на сторінці Оперативного командування "Північ" у фейсбуці.

"З 15:55 до 16:10 зафіксовано 10 приходів, імовірно з міномета 120 мм, у район н.п. Студенок (Сумська обл.)... З 16:00 до 16:10 зафіксовано по 2 приходи, імовірно з міномета 120 мм, у районі н.п. Порохонь (Сумська обл.). Втрат серед особового складу та техніки немає. Про втрати серед місцевого населення або пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що окупанти продовжили обстріли дороги біля сіл Сеньківка та Хрінівка Чернігівського району Чернігівської області - з 15:55 до 16:35 зафіксовано 27 приходів, також без втрат. З 10:35 до 10:55 у цей же район було 13 приходів.

Порохонь розташоване за 1 км від кордону з РФ, Студенок безпосередньо примикає до кордону. Сеньківка розташована за 2 км від місця сходження кордонів України, Білорусі та РФ, Хрінівка розташована по сусідству, за 3 км від кордону з РФ.

 

 

 

ОСТАННЄ

Хуртовини та ожеледиця можуть ускладнити роботу підприємств і транспорту в п'ятницю – Укргідрометцентр

200 тис. абонентів Дніпропетровщини знову зі світлом після обстрілів – "ДТЕК"

Танкер Elbus атаковано БпЛА біля берегів Туреччини – ЗМІ

Мін'юст є учасником 9 погоджених урядом експериментальних проєктів, а МЗС - координатором одного проєкту

Снігопади очікуються в Україні в найближчі дні, на південному сході – дощі, у суботу різке похолодання

Мер Дніпра заявив про надзвичайну ситуацію в місті

У Кривому Розі без світла вже 39 тис. абонентів, без тепла 2,5 тис. багатоповерхівок – Вілкул

Уже 63 університети підтвердили впровадження "зимового вступу" на "нульовий курс" - Міносвіти

ДБР: комвзводу на Донеччині незаконно виплачував "бойові", як і його підозрюваний попередник

Дмитрієв перебував у Парижі під час або на день пізніше зустрічі Коаліції охочих - ЗМІ

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА