19:06 02.05.2023

Зеленський сподівається, що Португалія зможе вжити заходів для посилення спроможностей захисників України

1 хв читати
Зеленський сподівається, що Португалія зможе вжити заходів для посилення спроможностей захисників України

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що Португалія зможе ухвалити необхідні рішення для посилення спроможностей українських захисників на передовій.

Він заявив про це під час зустрічі у вівторок у Києві з головою парламенту Португалії Аугушто Сантушем Сілвою.

"Обговорили взаємодію на шляху інтеграції України в Європейський Союз та НАТО, першочергові потреби українських захисників. Початок переговорів про вступ до ЄС до кінця цього року стане потужним стимулом для українського суспільства та українських захисників, які вже понад 14 місяців стримують агресора. Сподіваємося, що уряд і парламент Португалії зможуть ухвалити необхідні рішення для посилення спроможностей українських захисників на передовій", - написав Зеленський у телеграм-каналі.

"Дякую парламенту й уряду Португалії за підтримку України з початку повномасштабного вторгнення, а також суспільству Португалії, яке завдяки діям уряду й парламенту було об’єднане в підтримці нашої країни та людей. Це дуже важливий сигнал віри в Україну", - написав також Зеленський.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Внаслідок ворожого ракетного удару по передмісті Харкова постраждала мирна мешканка - прокуратура

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 335 одиниць живої сили - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 176 ворожих атак - Генштаб

Керівник Офісу Президента у Парижі обговорив кроки щодо гарантій безпеки для України

Кількість постраждалих від ворожого удару в Запоріжжі зросла до одинадцяти

Жителька Комишан Херсонської області постраждала внаслідок ворожого обстрілу - ОВА

Генпрокуратура спрямувала до суду обвинувачення проти учасників злочинної організації, які виготовляли та збували наркотики

У посольстві США в Мінську заявили, що майбутні президентські вибори в Білорусі не можуть відображати волю білоруського народу

Ворожий удар по передмістю Харкова спровокував пожежу - Синєгубов

У Запоріжжі з-під завалів деблоковано тіло загиблого чоловіка, пошуково-рятувальні роботи тривають - ДСНС

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА