Інтерфакс-Україна
09:13 12.05.2023

Танки Abrams доставлять в Україну на початку осені - Остін

1 хв читати
Танки Abrams доставлять в Україну на початку осені - Остін

Україна отримає танки Abrams на початку осені, тоді ж, коли мають завершитися програми тренування українських військових для роботи на них, заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

"Ми робимо все можливе, щоб прискорити постачання цих танків. За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені. Тим часом ми перемістили кілька танків на тренувальний полігон, щоб українці розпочали навчання. На той час, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання", - заявив міністр оборони США на слуханнях у Сенаті в четвер, повідомляє "Голос Америки".

Відповідаючи на запитання про те, чи можна прискорити постачання 31 танка Abrams Україні, Остін додав, що строки пояснюються тим, що американські військові не тільки відправляють ці танки в Україну та готують українських військових для роботи на них, а й створюють інфраструктуру, що підтримуватиме роботу цих танків, які є новою технікою для українців.

"Як вам відомо, ця техніка суттєво відрізняється, зокрема, за рахунок турбінного двигуна та інших досить складних систем. Але ми намагаємося якомога швидше передати цю техніку українцям. Вони точно матимуть усе до початку осені", - сказав Остін.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський розраховує на швидке ухвалення змін до Кримінального процесуального кодексу щодо чистоти роботи правоохоронців в економічних справах

Глава МЗС Франції оглянув зразки БПЛА українського виробництва

Зустріч з російською стороною у Туреччині планується на середу

Міноборони Ізраїлю заборонило використання автомобілів виробництва низки фірм КНР через підозри у шпигунстві

РНБО запроваджує мораторій на перевірки бізнесу й втручання держструктур у підприємницьку діяльність – Зеленський

Ще одного українського підлітка, якого примусово вивезли під час окупації Маріуполя, вдалося повернути на підконтрольну уряду територію

НАБУ: Детективи бюро перебували у службовому відрядженні — на запрошення Ініціативи StAR

НАБУ: Жодної причетності працівника НАБУ до спецслужб РФ не встановлено, доказів участі в антидержавній діяльності немає

У Генштабі ЗС України підтвердили, що українські військові вчора завдали кілька ударів по ворогу в Бєлгородській області

Ще чотири родини з дітьми організовано евакуювалися з Донеччини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА