Інтерфакс-Україна
12:58 01.06.2023

Мережа АТБ відкриває четвертий магазин у Бучі після деокупації міста

1 хв читати
Мережа АТБ відкриває четвертий магазин у Бучі після деокупації міста

Компанія "АТБ-Маркет" після відновлення і реконструкції відкрила в четвер, 1 червня, четвертий магазин "АТБ" у м. Буча Київської області на вулиці Тарасівська 2-В, повідомила пресслужба компанії.

Як уточнили агентству "Інтерфакс-Україна" в пресслужбі, загальна площа магазину становить 1261 кв. м, корисна - 771,9 кв. м. В оновленому магазині вісім кас. Режим роботи з 7:00 до 22:00. Поруч із магазином парковка на 22 машиномісця.

Корпорація "АТБ" - об'єднання великих українських підприємств, що здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації працюють понад 70 тис. осіб.

Ритейлерська мережа корпорації станом на 1 червня 2023 року налічує 1188 магазинів проти 1316 магазинів у січні-2022. За підсумками минулого року в умовах розв'язаної Росією повномасштабної війни проти України корпорація "АТБ" сплатила до бюджетів різних рівнів 20,4 млрд грн податків і зборів, що перевищує показник попереднього року майже на мільярд гривень.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Жінка й трирічна дитина загинули, а водій наклав на себе руки в автотрощі в Харківській області - поліція

Загиблу жінку дістали з-під завалів зруйнованого ворогом будинку у Миколаєві

Одного цивільного в Херсоні атакував ворожий дрон

Келлог у відповідь на масштабну атаку РФ дронами й ракетами закликав негайно припинити вогонь

Зеленський анонсував запровадження нових пакетів санкцій проти РФ та її поплічників в найближчий час

Кількість постраждалих у Київській області в результаті нічної ракетно-дронової атаки РФ зросла до 33

Путін продовжуватиме, доки тиск не стане нестерпним, - очільник МЗС Естонії

Пасажиропотік через кордон за тиждень збільшився на 1,6%

Україна запровадила санкції проти екснардепа Мосійчука, сина Богуслаєва та блогера Шапошникова

Зеленський запровадив санкції проти пов’язаних із казино Pin-Up компаній

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА