Інтерфакс-Україна
13:18 01.06.2023

Зеленський подякував прем'єрам Албанії та Північної Македонії допомогу Україні та санкції проти ЄС

1 хв читати
Зеленський подякував прем'єрам Албанії та Північної Македонії допомогу Україні та санкції проти ЄС

Президент України Володимир Зеленський подякував главам урядів Албанії та Північної Македонії Еді Рамі та Димитару Ковачевському за допомогу у відбитті агресії РФ і приєднання до запроваджених ЄС антиросійських санкцій.

"У Молдові на полях другого саміту Європейської політичної спільноти зустрівся з прем’єр-міністром Республіки Албанія Еді Рамою та прем’єр-міністром Республіки Північна Македонія Димитаром Ковачевським. Подякував лідерам за послідовну всебічну підтримку України та практичну допомогу у боротьбі проти російської агресії, зокрема за приєднання балканських країн до усіх пакетів санкцій ЄС проти Росії", - написав Зеленський у твіттері в четвер.

Як повідомлялося, Зеленський перебуває з візитом у Молдові, де разом із президентами, прем'єр-міністрами, а також главами низки європейських структур бере участь у саміті Європейської політичної спільноти.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Партнери передадуть Україні понад 6 тисяч одиниць великого енергетичного обладнання - Свириденко

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога

Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"

Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів

СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених

Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ

У Департаменті фінансів КМДА проходять слідчі дії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА