Інтерфакс-Україна
11:04 11.06.2023

За добу рівень води в Каховському водосховищі знизився більше ніж на метр - Укргідроенерго

1 хв читати
За добу рівень води в Каховському водосховищі знизився більше ніж на метр - Укргідроенерго

Станом на 08:00 неділі рівень Каховського водосховища в районі Нікополя становить 9,35 м, загалом за добу рівень води знизився більше ніж на метр, повідомляється на сайті ПрАТ "Укргідроенерго".

"Водночас рівень води в Дніпрі на позначці Херсон становить 4,18 метра. За добу показник знизився на 0,54 м", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що з моменту підриву окупантами Каховського водосховища рівень води знизився більше ніж на 7 метрів.

Згідно з показаннями "Укргідроенерго" середній показник відтоку становить 4-5 сантиметрів на годину.

"Це пов'язується зі зменшенням напору (тиску) водосховища. Однак ситуація важко прогнозована і потребує подальшого контролю", - зазначається в повідомленні.

Також на ділянках Дніпра, які живлять водою Північно-Кримський канал, з'явилися сліди обміління після того, як російські окупанти підірвали Каховську ГЕС.

Фахівці ведуть роботу над оптимальними варіантами балансування енергосистеми і також над тим, щоб у людей була вода.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Вистава й виставка про злочинне викрадення РФ українських дітей відбулися в Києві в рамках Bring Kids Back UA

Зеленський заявив про продовження Путіним атак на українську інфраструктуру після його домовленості з Трампом припинити їх

Борис Джонсон піддав критиці переговори Трампа з Путіним, Петер Сійярто - привітав

Радник Зеленського вказав переговорнику Путіна на відмову РФ від припинення вогню

Нардепи відзначають очікуваність результатів перемовин Трампа з Путіним, неприйнятність вимог РФ і важливість зусиль США

Глава Мінфіну США допускає завершення війни в Україні без посилення санкцій проти РФ

Російський БпЛА впав на дах обласної клінічної лікарні в Сумах - ОВА

Навіть часткове припинення вогню буде позитивним результатом і наблизить Україну до закінчення війни – Зеленський

Зеленський: ЗАЕС без нас не працюватиме, МАГАТЕ ніколи нас не підводило

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 129 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА