Інтерфакс-Україна
19:10 07.07.2023

За добу українська авіація завдала шість ударів по районах зосередження особового складу противника

1 хв читати
За добу українська авіація завдала шість ударів по районах зосередження особового складу противника

За добу авіація сил оборони України завдала 6 ударів по районах зосередження особового складу окупантів, 2 - по зенітно-ракетних комплексах і 1 - по пункту управління ворога, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України в п'ятницю.

Крім цього, українські військові знищили 2 ворожі розвідувальні БПЛА оперативно-тактичного рівня.

Протягом доби підрозділи ракетних військ і артилерії вразили пункт управління, 7 артилерійських засобів на вогневих позиціях і станцію радіоелектронної боротьби ворога.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Одна людина загинула, ще одна - поранена внаслідок ворожої атаки на Оріхів

Окупанти просунулися в Мирнограді, біля Гуляйполя та в Дніпропетровській області, за добу зайняли 26,79 кв. км – DeepState

Без світла на Київщині понад 9 тис. споживачів, негода знеструмила абонентів у 215 населених пунктах – Міненерго

Сімʼя загиблої у російському полоні журналістки Рощиної отримала кошти від держави

Нацполіція: новорічна ніч не є винятком, дотримуйтеся комендантської години і не ігноруйте сигналів тривоги

Питання ЗАЕС та територій залишаються неврегульованими у 20-пунктному мирному плані – Зеленський

Гарантії безпеки від країн Коаліції охочих мають бути підтримані парламентами цих країн – Зеленський

Зеленський вважає необхідною присутність міжнародних військ в Україні як частину гарантій безпеки

Зеленський: Для прийняття 20-пунктного мирного плану може бути створена чотиристороння робоча група за участю РФ

Зеленський: Про створення демілітаризованої зони на лінії розмежування наразі не йдеться

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА