Інтерфакс-Україна
20:31 19.07.2023

ООН має максимально долучитися до питання забезпечення зернової угоди

2 хв читати
ООН має максимально долучитися до питання забезпечення зернової угоди

Організація Об'єднаних Націй має максимально долучитися до питання забезпечення дії зернової угоди для продовження вивезення продовольства з України, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

"У нас угода з ООН і Туреччиною щодо забезпечення гуманітарних конвоїв із продовольством із нашої країни. Договір, який у нас є - він чинний і ще й пролонгований на 4 місяці. І, якщо ООН не порожня інституція, то має право сказати своє слово терористові, який тероризує не лише нашу країну", - заявив Данілов в ефірі телемарафону.

Як він наголосив, "якщо нині ООН (і Туреччина - ІФ-У) не даватимуть можливості забезпечувати продуктами харчування бідні країни, які потребують цієї допомоги, то питання штучного голоду, який РФ хоче сьогодні насадити у світі - питання лише часу".

"Ми наполягаємо на тому, щоб і ООН максимально активно долучилася до цього питання. Зрештою, один із варіантів, який запропонував наш президент, - це створення гумконвоїв, які під охороною засобів ураження мають рухатися, щоб світ не став на порозі ще однієї проблеми за рахунок того, що в РФ хтось божевільний", - сказав він.

Данілов також зазначив, що зараз украй необхідно, щоб чорноморська інфраструктура України працювала і була максимально захищена. З цієї причини, сказав він, на засіданнях у Зеленського Данілов також зазначив, що зараз украй необхідно, щоб чорноморська інфраструктура України працювала і була максимально захищена. З цієї причини, сказав він, на засіданнях у Зеленського розглядаються питання звернення до партнерів, включно з ООН, для створення гуманітарних конвоїв під захистом плавзасобів, які гарантуватимуть безпеку для цих конвоїв.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Укрпошта офіційно ввела в обіг нову поштову марку «Місто Героїв. Маріуполь»

НЕФКО працює над проєктом школи з близьким до нульового споживанням енергії

Негода залишила без світла 18 населених пунктів у чотирьох областях – "Укренерго"

Шмигаль: Немає і не було директив будь з ким вести будь-які розмови щодо територіальних поступок України

"Даринок" відкрив сімейний розважальний комплекс площею 5 тис. кв. м

Затримано харківʼянку, причетну до теракту, через який загинув 15-річний агент рф і український військовий

ЄС пропонує створити добровільний фонд до 40 млрд євро на військові потреби України - ЗМІ

Росіяни з дрона вбили жителя Станіслава на Херсонщині

Черговий саміт ЄС розгляне нещодавні події щодо України, до лідерів Євросоюзу звернеться Зеленський

Дрони СБУ уразили дві газокомпресорні станції та склад ракет до комплексів С-300/С-400 на території РФ - джерела

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА