Інтерфакс-Україна
04:49 23.07.2023

В Одесі внаслідок нічного обстрілу зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор, пошкоджені православні святині

1 хв читати
В Одесі внаслідок нічного обстрілу зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор, пошкоджені православні святині


 В Одесі внаслідок нічного обстрілу зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор, понівечені православні святині, повідомляють у Телеграм-каналі Міської ради.
"У ніч з 22 на 23 липня внаслідок чергової ракетної атаки росіян було зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор", - ідеться в повідомленні.
Зазначається, що крім значних пошкоджень будівлі постраждали православні святині: з-під завалів дістали Касперівську ікону Божої Матері, яка є покровителькою Одеси.
Зараз на місці працюють рятувальники і міські комунальні служби.
 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти обстріляли 14 населених пунктів Сумської області за добу, постраждав рятувальник

"Укрзалізниця" отримала нову партію переважно української техніки для колійників і енергетиків

Зеленський закликав прискорити постачання ППО після масованих атак Росії на Україну протягом минулого тижня

У Донецькій області за добу загинули четверо людей, ще четверо поранені

На Чернігівщині вночі пошкоджено Центр дитячої творчості, багатоповерхівки та будинок

Келлог: Завершення війни в Україні вимагатиме складних рішень обох сторін

Після нічної атаки медична допомога знадобилася 15 жителям Дніпра, троє в лікарнях

Росія атакувала Одещину: пошкоджено об’єкти енергетичної інфраструктури

Збито/подавлено 69 із 98 цілей противника, є влучання 27 ударних БпЛА на 12 локаціях

Мирний план розроблений США, ґрунтується на пропозиціях як Росії, так і України — Рубіо

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА