13:36 23.07.2023

Унаслідок нічної атаки в Одесі пошкоджено понад 40 будівель - мерія

1 хв читати
Унаслідок нічної атаки в Одесі пошкоджено понад 40 будівель - мерія

Унаслідок ворожої нічної атаки в Одесі пошкоджено понад 40 будівель, комунальні служби працюють на місцях події, повідомляють у телеграм-каналі Одеської мерії "Одеса. Офіційно".

"Більше 40 будівель понівечено в Одесі в результаті нічного обстрілу. На всіх локаціях працюють комунальні служби", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в неділю.

Крім цього, директорка департаменту освіти Олена Буйневич повідомила, що внаслідок атаки в місті пошкоджено п'ять закладів дошкільної освіти.

Як повідомлялося, в ніч на 23 липня ворог атакував Одеську область п'ятьма видами ракет, задіяли "Калібри", "Онікси", Х-22 і дві модифікації балістичних ракет "Іскандер", значну частину їх збито. Відомо про одного загиблого і 22 постраждалих.

Станом на 11:00 неділі в лікарнях Одеси перебувають троє постраждалих.

Зруйновано Спасо-Преображенський кафедральний собор, пошкоджено будівлі в історичному центрі Одеси.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Польща проводить переобладнання цивільних аеропортів під воєнні завдання

Стан Папи Франциска стабільний, він продовжує лікування, повідомили у Ватикані

У Румунії повідомляють про 13 тис. українців, які незаконно потрапили в країну у 2024 році

Зеленський зустрівся з парламентарями з глобальної мережі парламентської підтримки України

Зеленський повідомив про підготовку деяких форматів з партнерами

Україна та США узгодили деталі договору про надра

Перші аукціони на послуги з розмінування агроземель за заявками 2025р обсягом 28,1 млн грн пройдуть в березні

Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України

Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства

Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА